MEDICARE WELLNESS CENTER

2015 yılında faaliyete geçen Medicare Wellness Center - MCW Sağlıklı Yaşam Merkezi, bireylerin daha zinde, daha enerjik ve daha kaliteli bir yaşam sürdürmelerine imkan sağlamak amacıyla kurulmuş bir sağlıklı yaşam merkezidir.

Günlük hayatın üzerimize yüklemiş olduğu stres, yanlış beslenme, kötü alışkanlıklar, hareketsizlik gibi olumsuzlukların vücudumuza ve ruhumuza verdiği zararlar yaşam kalitemizi oldukça düşürmektedir. Medicare Wellness Center – MCW Sağlıklı Yaşam Merkezi bu olumsuzlukları gidermenizi, sağlıklı yaşama doğru olumlu adımlar atmanızı, kendinizi daha iyi, sağlıklı, güzel ve pozitif hissetmenizi sağlayarak yaşamınıza artı değer katmayı hedeflemektedir.

Sağlık sektöründeki 10 yıllık tecrübemiz ile harmanladığımız merkezimiz, deneyimli ve profesyonel kadrosu, modern donanımı ve son gelişmeleri yakından takip eden vizyonu ile sektörde lider konumda olmayı hedeflemektedir.

Ankara’nın merkezi Çankaya’da bulunan Medicare Wellness Center - MCW Sağlıklı Yaşam Merkezi cilt bakımı, vücut bakımı, masaj ve manuel uygulamalar, bölgesel incelme, zayıflama, profesyonel ve kalıcı makyaj, geleneksel tedavi yöntemleri ve medikal estetik uygulamaları ile kişiye özel hizmetler ve programlar sunmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ
FAYDALI BİLGİLER
GÜNLÜK FAYDALI BİLGİLER
Tüm Faydalı Bilgiler