VÜCUT SARGI ve BAKIM TERAPİLERİ

Sağlıklı, ışıl ışıl parlayan, pürüzsüz ve güzel bir vücuda sahip olmanın en önemli basamaklarından biri vücut bakımıdır. Olumsuz dış etmenler ve ilerleyen yaş ile yıpranan vücudumuzun daha dinç ve zinde görünmesi, toksinlerden arındırılması için düzenli olarak yapılacak vücut bakımı sağlık ve estetik açısından çok önemlidir.

Merkezimizde vücut bakımı yaklaşık 2 saat sürmektedir.

 • SIKILAŞTIRICI VÜCUT BAKIMI

  Firming

  Sıkılaştırıcı Vücut Bakımı, zayıflamaya ve yaşlanmaya bağlı olarak vücutta oluşan deformasyonları engellemek için idealdir. Vücudumuzda oluşan gevşeme ve sarkmalara karşın toparlama ve sıkılaştırma etkisi olan aromatik yağlarla ve kremlerle yapılan Sıkılaştırıcı Vücut Bakımı bölgesel incelmenin en önemli tamamlayıcılarından biridir.

 • ZAYIFLAMAYA YÖNELİK VÜCUT BAKIMI

  Slimming

  Zayıflamaya Yönelik Vücut Bakımı, bölgesel veya tüm vücutta bulunan yağ dokusunun kalıcı olarak eritilmesi ve vücudun sıkılaştırılması için özel aromatik yağlarla ve kremlerle yapılır. Zayıflamaya Yönelik Vücut Bakımı sağlıklı bir zayıflama programının en önemli tamamlayıcılarından biridir

 • ONARICI VE RAHATLATICI VÜCUT BAKIMI

  Relaxing

  Onarıcı ve Rahatlatıcı Vücut Bakımı, günün stresinden ve gerginliğinden kurtulmak için idealdir. Özel aromatik yağlarla ve kremlerle yapılan Onarıcı ve Rahatlatıcı Vücut bakımı, rahatlatan, dinlendiren ve sakinleştiren özelliği ile gevşetir ve dinlendirir.

 • DETOKS VÜCUT BAKIMI

  Detoks Vücut Bakımı ile vücutta biriken atık ve toksinlerden kurtulmak ve mümkündür. Deniz tuzu ile özel karışımlar ile yapılan Detoks Vücut Bakımı, kan dolaşımını hızlandırır, toksinleri atar ve vücudun fizyolojik dengesini koruyarak hastalıklardan korunmanızı sağlar.

 • YOSUN SARGILAMA VÜCUT BAKIMI

  İnsan plazmasının özelliklerine sahip olan deniz yosunu zengin mineral ve vitamin içeriği ile gençleştirici ve cildi güzelleştirici özelliklere sahiptir.

  Yorun Sargılama Vücut Bakımı ile vücudun arınmasını, nemlendirilmesini, beslenmesini ve dengelenmesini sağlanır. Ayrıca kan dolaşımını hızlandıran ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan yosun sargılama vücut bakımı selülit gidermede, kilo vermede, bölgesel incelmede ve sıkılaşmada çok etkilidir.

 • KİL SARGILAMA VÜCUT BAKIMI

  Kil Sargılama Vücut Bakımı cildin temizlenmesini ve canlanmasını sağlayan içeriği ile cildi besler, sıkılaştırır, güçlendirir, sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Cildin mineral dengesini koruyan kil özellikle sırt bölgesinde oluşan sivilcelerin giderilmesine yardımcıdır.

 • ÇİKOLATA VÜCUT BAKIMI

  Çikolata ve özellikle bitter çikolatanın cilde çok faydası olduğu bilinen bir gerçektir. Saf siyah çikolatanın içerisinde bol miktarda magnezyum , potasyum , fosfor , polifenoller , E vitamini gibi zengin mineraller ve vitaminler bulunur. Merkezimizde yoğun kakao yağı ve kakao ile çeşitli baharatlar ile yapılan çikolata vücut bakımı özellikle 40 yaş üstü kişilerde nemlendirici ve onarıcı bir etkiye sahiptir. Cilt lekelerine ve sivilce oluşumuna karşı olumlu etkisi olan bu bakım ayrıca kan sirkülasyonunu hızlandırarak vücudun elastikiyetini sağlamaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ
FAYDALI BİLGİLER
GÜNLÜK FAYDALI BİLGİLER
Tüm Faydalı Bilgiler