SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Programının ilk görüşmesinde Beslenme ve Diyet Uzmanımız Uzman Diyetisyen Zeliha Doğan tarafından ön değerlendirmeniz yapılır. Bu değerlendirmede;

1.Profesyonel vücut bileşim analiz cihazı aracılığıyla detaylı bir şekilde vücut bileşiminiz (vücut ağırlığınız, yağ dokunuz, kas dokunuz, vb) analiz edilir.

2.Beslenme alışkanlıklarınız ve yaşam tarzınız hakkında bilgi alınır.

3.Sağlık problemlerinize yönelik detaylı öykünüz alınır.

4.Kan bulgularınız değerlendirilir.

İkinci aşamada bilimsel çerçevede, vücut bileşim analiziniz ve kan bulgularınız doğrultusunda, (varsa) tanı almış hastalıklarınız ve yaşam tarzınız ile uyumlu, size özel beslenme programınız hazırlanır. İlk görüşmeden sonra takip haftalarda birer kez kontrole davet edilirsiniz. Her kontrol görüşmesinde vücut bileşim analiziniz yapılarak vücudunuzda bir haftada meydana gelen değişim değerlendirilir ve bu doğrultuda beslenme programınız güncellenir. O hafta içindeki özel günleriniz için detaylı beslenme programınız hazırlanır (örneğin; arkadaşlarınızla çıkacağınız ve alkol tüketeceğiniz bir akşam yemeği gibi).

Her görüşmede, sizinle alakalı, beslenme ile ilgili konularda kısa sohbetler gerçekleştirilir. Konu ile ilgili sorularınız yanıtlanır.

Arzu ettiğiniz takdirde, kanınız merkezimizde uzman personelimiz tarafından alınır ve anlaşmalı laboratuvarımızda, ücret karşılığında gerekli görülen testler yapılarak sonuçlar merkezimize iletilir.

ÜRÜNLERİMİZ
FAYDALI BİLGİLER
GÜNLÜK FAYDALI BİLGİLER
Tüm Faydalı Bilgiler