İPEK KİRPİK

Dolgun Kirpikler ve Çekici Bakışlar İçin ...

İpek Kirpik uygulaması, İsviçre menşeili olup kullanılan ürünler Fransa’da üretilir. Oldukça ustalık gerektiren işlemde kirpikler özel yapıştırıcı ile tek tek mevcut kirpiklerin üzerine yapıştırılır. İşlem yaklaşık olarak 1,5 – 2 saat sürer. Kirpikler ortalama 2,5 - 3 hafta süreyle kullanılır ve sonrasında kişinin kendi kirpiğinden ayrılarak dökülür. Uygulamalarda kullanılan yapıştırıcılar organik ve hipo-alerjiktir.

İpek kirpik işleminde kullanılan kirpik alternatifleri çok fazladır. Uzunluk, kalınlık, kıvrıklık kişinin göz yapısına ve kirpiğinin taşıyabileceği ipek kirpik yapısına uygun olarak seçilir. Kişinin kendi kirpiğinden 1 ya da 2 boy uzun, orta kalınlıkta ve kıvrık yapıda seçeceği kirpik; göz yapısını makyaja ihtiyaç duymaksızın farkedilir hale getirir.

İpek kirpik yapıldığında günlük yaşantınızda rimel kullanma ihtiyacı hissedilmemektedir belki alt kirpiklere rimel uygulanabilir. Ağır makyaj yani rimel gerektiren durumlarda ise , makyaj temizlenirken yağsız ürünler kullanılması çok önemlidir aksi taktirde ipek kirpikler normalden daha önce dökülebilir. İpek kirpikleriniz ile banyoya, saunaya, hamama, denize ve havuza girilebilir. Buhar veya nemli ortamlar herhangi bir zarar vermemektedir ancak  PH derecesi çok yüksek havuzlardan kaçınmakta fayda vardır.

ÜRÜNLERİMİZ
FAYDALI BİLGİLER
GÜNLÜK FAYDALI BİLGİLER
Tüm Faydalı Bilgiler