CİLT BAKIMI VE CİLT YENİLEME

UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri, yanlış beslenme gibi birçok nedenden dolayı cildimiz olumsuz yönde etkilenebilir. Cildimizdeki bu olumsuz gelişmeler genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olabilir. Bu nedenle estetik açıdan olduğu kadar sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaş ilerledikçe cildimizde oluşacak kırışıklık ve deformasyonları engellemek açısından çok önemlidir.

Cildimizin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerinden biridir. Dolayısıyla 20’li yaşlardan itibaren her kişinin temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt türüne uygun profesyonel cilt bakımı yaptırması çok önemlidir.

Merkezimizde cilt bakımı yaklaşık 2 saat sürmektedir. Cilt bakımı öncesi estetik uzmanımız tarafından cilt analizi yapılır ve cilt tipine göre kullanılacak ürünlere karar verilir. Ayrıca, klasik cilt bakımına ek olarak kişinin cildine uygun ürünlerle özel bakım ve cilt yenileme programı oluşturulur.

 • KLASİK CİLT BAKIMI
  • PROFESYONEL CİLT BAKIMI

   Nemsiz Ve Kuru Ciltler İçin…

   Klasik Yağlı Ciltler İçin…

   Klasik Olgun Ciltler İçin (Anti Aging)…

   Merkezimizde yapılan uygulamalarda genç ve sağlıklı bir cilde yönelik olarak cildi yeniden biçimlendirmek, onarmak ve tazelemek amacıyla kökten ve güçlü kozmesötik ürünler ve tedavi yöntemleri sunan GENOSYS ve THERADERM ürünleri kullanılmaktadır.

  • MİNİ CİLT BAKIMI

   Vakti Kısıtlı Olanlar İçin…

   Yanlızca 30 Dakika…

   Merkezimizde yapılan uygulamalarda genç ve sağlıklı bir cilde yönelik olarak cildi yeniden biçimlendirmek, onarmak ve tazelemek amacıyla kökten ve güçlü kozmesötik ürünler ve tedavi yöntemleri sunan GENOSYS ve THERADERM ürünleri kullanılmaktadır.

 • KİŞİYE ÖZEL CİLT BAKIMI VE CİLT YENİLEME
  • SNOWCELL HOLYWOOD BAKIMI - LEKE VE ANTİ-AGİNG BAKIMI

   SNOWCELL HOLLYWOOD BAKIMI Size Zamanı Çevirmekten Çok Daha Güçlü Şeyler Sunuyor..

   Snowcell Holywood Bakımı her cilt tipine uygun ve her mevsim uygulanabilen aydınlatma, yenileme, besleme ve aynı zamanda tirozinaz enzim baskılayıcı olarak çalışan içeriklerle leke tedavilerinin değişmez enstrumanı olarak kullanılır. Büyüme faktörleriyle güçlendirilmiş kusursuz bir tedavi programı sunan Snowcell Holywood Bakımı ile 6 haftada daha parlak, nemli ve elastik bir cilde sahip olabilirsiniz.

   Snowcell Holywood Bakımı ile Daha Parlak, Nemli ve Elastik Cilt . . . 

   • Klasik cilt bakımı içerisinde etki güçlendirmek için
   • Anti-Aging tedavilerinde
   • Leke Tedavilerinde 
   • Cildin güçlendirilmesinde
   • Aydınlatma bakımlarında

  • PCO KOYUN PLASENTASI CİLT BAKIMI, PEELING VE MASKE UYGULAMASI

   PCO KOYUN PLASENTASI CİLT BAKIMI İle Cildinizdeki İnciyi Yakalayın..

   İstiridyeden Çıkan Bir İncinin Parlaklığı, Işıltısı, Pürüzsüzlüğü, Beyazlığı ve Duruluğu Büyüleyicidir. Böyle Bir İnciye Sahip Olmak Artık Elinizde…

   PCO KOYUN PLASENTASI CİLT BAKIMI

   (Hyaluronik Asit-Kollajen-Kojik Asit-Koyun Plasentası, Vitamin E, Vitamin C, Aloe Vera)

   • Hücre yenilenmesine yardımcı olur
   • Anti-Aging etkisi mevcuttur
   • Mimiklerle oluşan kırışıklıkları azaltır
   • Cilde nem kazandırır
   • Toksik maddelerin atılmasına yardımcı olur (antioksidan etki)
   • Lekelerin tedavilerinde etkilidir
   • Cilde elastikiyet ve dolgunluk kazandırır
   • Akne aktivitesini azaltır
   • Cildin vitamin ve mineral ihtiyacını sağlar

 • DERMATERAPİ

  Günümüzde çeşitli cilt problemlerini çözmeye yönelik acılı ve acısız birçok uygulamalar vardır. Özellikle lazer uygulamaları ile iğneli işlemlerden korkan veya çekinen kişiler için dermapen ile yapılan uygulamalar çok idealdir.

  Son derece etkili ve güvenli bir yöntem olan dermapen, cilt yüzeyinde minimum dermal bir zararla herhangi bir iz bırakmadan yaklaşık 20 dakika içinde kapanan mikrokanallar açmaktadır. Ciltte oluşturulan bu hasar doğal kolajen ve elastin artışını sağlamaktadır. Genel olarak yüz, el, boyun ve saçlara uygulanan dermapen dokunun doğal onarma işlevini harekete geçirir. Dermapen uygulamasının en önemli avantajı invazif yani cerrahi işlem olmaksızın doku hasarı oluşturarak organizmanın tamirat mekanizmalarını kendiliğinden harekete geçirmesi ve yeni doku geliştirilmesini sağlamasıdır. Bununla birlikte dermapen uygulaması,  cilt üzerinde fiziksel olarak bir yol yaratarak aktif içeriklerin emilim oranını arttırmaktadır. Bir başka deyişle dermapen işlemi sonrasında uygulanan büyüme faktörleri, peptitler ve kök hücre aktivatörleriyle zenginleştirilmiş Genosys kokteyl solüsyonlar serisi ile efektif bir şekilde kırışıklık ve ince çizgilerin açılması, derinin sıkılaştırılması ve gerilmesi, çatlaklar ile akne ve diğer lekelerin giderilmesi, cilt renginin açılması, kuru ciltler için nem artışının tetiklenmesi, cilde vitamin takviyesi yapılması mümkündür. Özetle dermapen uygulaması ile cilt sıkılaşır ve toparlanır; doğal olarak organizmanın kolajen ve elastin üretiminin tetiklenmesi ile birlikte cilt kendi kendini yenilemeye başlar. Bununla birlikte derin kırışıklıklar azalırken ince kırışıklıklar kaybolur ve açık gözenekler sıkılaşır. Ciltte bulunan lekeler azalarak cilt tonu dengelenir ve aktif madde emilimi artar.

  Bu amaçla 7-10 gün ara ile yapılacak 4-5 seanslık  dermapen kür uygulamaları ile kişilerin farklı ihtiyaçlarına uygun olarak yüz güldürücü sonuçlar elde etmek mümkündür. Dermapen işlemi sonrası kişinin cilt yapısına göre ve yaklaşık 6 saat içinde kaybolması beklenen pembeleşme, ufak kanama, hafif kaşıntılar, minik çürümeler veya yanma oluşmaktadır. Bu durum en geç 1-2 gün içerisinde tamamen kaybolur. Etkisi kalıcı uygulaması oldukça kolay olan dermapen işlemi yaz aylarında dahi güvenle yapılabilmektedir. Kişi günlük hayatına hemen dönebilir.

 • GÖZ VE GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI

  GÜZELLİĞİNİZ GÖLGELENMESİN...

  • Kazayağı
  • Pigmentasyon
  • Nemsizlik
  • Göz Altı Torbaları
  • Göz Kapağı Sarkmaları
  • Göz Çevresi problemleri

  30'lu yaşlardan itibaren kendini göstermeye başlayan yaşlılık belirtileri arasında göz çevresi ince çizgileri, göz altı morlukları ve göz çevresindeki elastikiyet kaybı önemli bir yer kaplamaktadır. Günlük kremler ile nemlendirmenin yeterli olmadığı durumlarda haftada 1 uygulanan yoğun kürler ile olumlu ve yüz güldürücü sonuçlar elde edilebilmektedir.

  Merkezimizde kullandığımız EYECELL bakım kiti ile yapılan GÖZ VE GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI uygulaması, ürün içeriğinde bulunan büyüme faktörleri, botanik kök hücre ekstratları ve biyo peptidler ile gözaltı morluklarında, gözaltı ödemlerinde ve ince kazayağı kırışıklıklarında etkili ve farklı bir göz çevresi medikal bakım konsepti oluşturmaktadır.

  İşleme Genosys SnowO2 özel yüz temizleme ürünü ile tüm cilt temizlenerek başlanır. Makyajdan arındırılmış göz çevresine Eye Contour Serum uygulanır ve Genosys tarafından göz çevresi için özel olarak tasarlanmış ve kişiye özel olarak kullanılan 0,2mm'lik Eyeroller ile göz kapakları dahil tüm göz çevresine mikrokanallar açılır ve serum bu mikrokanallar aracığı ile cilde yedirilir.  Ardından göz etrafına kolajen üretimini artıran, göz çevresindeki ince deriyi yenileme özelliğine sahip zar şeklinde soğuk jel Peptide Patch uygulanır. Peptide Patch ciltte 15 - 20 dakika bekletildikten sonra çıkarılır ve Eye Contour Cream ile göz çevresi  nemlendirilerek işleme son verilir.

  Dermaterapi yani dermaroller veya dermapen ile yapılan uygulamalarda hücre yenilenmesini arttıran tropikal formüllerin transdermal geçişi yani deri altına geçişi ve emilimi 200 kat arttırılır böylece kullanılan serumlardan maksimum fayda sağlanır. Ayrıca göz çevresine verilen minimum düzeyde hasar ile vücudun tamir mekanizması otomatik olarak harekete geçirilir ve vücutta yeni kolajen, elastin, fibronektin, hyalüronik asit üretimi sağlanarak anti-aging etki yaratılır. 

  GÖZ VE GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI, göz çevresindeki probleme göre 4-8 seans arasında uygulanabilir. Seanslar yaklaşık 30 - 40 dakika sürmektedir. Uygulama sonrası kişinin sosyal hayatı etkilenmez, makyaj uygulanabilir.

  Gerekli durumlarda prp, botoks ve lazer tedavileriyle kombinlenebilir.

 • LEKE BAKIMI

  Ozon tabakasında oluşan hasarlar nedeniyle gün ışığına maruz kalan cildimiz daha fazla hasar görmekte ve yaşlanmaktadır. Güneş ışınları, lekelerin oluşmasına ve oluşan lekelerin daha koyulaşmasına neden olmaktadır. Merkezimizde çok yaygın bir problem olan leke tedavisi için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler tek tek veya birleştirilerek uygulanabilir. Kişinin yaşı, cilt rengi, hassasiyeti, lekelerin derinliği ve büyüklüğü hangi yöntemin kullanılacağı aşamasında belirleyici rol oynamaktadır.

  • SNOWCELL HOLYWOOD BAKIMI- LEKE VE ANTİ-AGİNG BAKIMI

   Snowcell Holywood Bakımı İle 6 Haftada Lekelere Veda Edin
   Daha Parlak, Nemli Ve Elastik Bir Cilde Sahip Olun...

   SNOWCELL HOLYWOOD BAKIMI, dermaterapi bakımına göre hazırlanmıştır. Cildin güçlendirilmesinde, anti-aging tedavilerinde ve özellikle aydınlatma bakımları ile leke tedavilerinde etkili olan SNOWCELL HOLYWOOD BAKIMI, tirozsinaz enzim baskılayıcı olarak çalışan içeriklerle güneş kaynaklı, hormonel, gebelik, yaşlılık ve akne lekelerinde çok etkilidir.

  • PRP

   PRP (Patelet Rich Plasma) tedavisi, kişiden alınan yaklaşık 13-15cc kanın işlem için özel olarak kullanılan bir tüp içinde santrifüj edilmesi ile elde edilen plateletten zengin plazma kısmının yine aynı kişiye enjeksiyon yoluyla geri verilmesi işlemidir. Plateletler ya da bir diğer adıyla kan pulcukları vücudumuzdaki hasarlı olan dokuların onarımını ve doğal hallerine dönmelerini sağlamak için gerekli olan büyüme faktörlerini içermektedir.

   Leke bakımı ve leke tedavisi için en çok uygulanan yöntemlerden biri olan PRP tedavisinde, lekeli bölgeye uygulanan büyüme faktörleri, onarım faaliyetini başlatır, lekeye neden olan hücreleri uzaklaştırırken hücre yenilenmesini sağlar. PRP tedavisinde, vücuda herhangi bir yabancı madde verilmediğinden yan etkisi bulunmamaktadır ve alerji riski yoktur.

  • DERMATERAPİ

   Dermaterapi, leke tedavisi ile akne izlerinin, suçiçeği ve diğer yara izlerinin, gebelik çatlakları ve diğer cilt çatlaklarının giderilmesinde ve hafifletilmesinde etkin ve çok çabuk sonuç veren tedavi yöntemlerinden biridir. Dermaterapi tedavisinde, leke tedavisine yönelik tropikal ürünler dermaroller veya dermapen aracılığı ile sorunlu bölgeye uygulanır.

   Yaklaşık bir saat süren uygulama sonrasında doku hasarı oluşan lekeli bölgelerde doku onarımı ve kolajen üretimi ile dokular yenilenir, hasarlar giderilir ve taze dokular oluşur.

  • MEZOTERAPİ

    Mezoterapi yöntemi, leke tedavisine yönelik farmakolojik vitamin, mineral, aminoasit ve enzimlerden oluşan karışımların deri altına enjekte edilerek leke renginin açılması işlemidir.

   Merkezimizde kullanılan büyüme faktörü ve peptitlerle zenginleştirilmiş ve hiperpigmentasyonları azaltan ancak aynı zamanda cilt parlaklığını ve yumuşaklığını sağlayan kokteyl karışımlar ile uygulanan mezoterapi, diğer yöntemlerle birleştirilerek tedavinin etkinliğini arttırlır.

  • KİMYASAL PEELİNG

   Kimyasal Peeling, derinin üst tabakasının meyve asitleri yardımıyla kontrollü bir şekilde soyulması işlemidir. Kimyasal peeling tedavisinde cildin üzerindeki ölü tabaka hafifçe soyularken ciltte pigment üreten hücrelerin pigment sentezi baskılanarak hücrelerin yenilenmesi ve lekelerin kaybolması sağlanır.

   Düzenli olarak uygulanacak kimyasal peeling tedavisinde leke ve sivilce izleri tedavi edilirken aynı zamanda ince çizgiler ve kırışıklıklar da giderilir.

 • PEELING VE MASKE BAKIMI
  • PUMPKIN PEEL

   Derinlemesine Nemlendiren Peeling Bakımı; Kuruluk, Yaşlanma ve Akne Problemlerine Organik Çözüm Türkiye'de İlk!

   A Vitamin türevleri, fitosteroller ve flavonoidler, yosun ve enzimlerle kombinlenmiş içerikleri ile;

   • Olgun
   • Lekeli
   • Akneli
   • Kuru
   • Hassas
   • Atopik ciltler için uygulanabilen bakımdır.
  • SİHİRLİ 20 DAKİKA KARBONDİOKSİT MASKE BAKIMI

   Her cilt tipine uygun aydınlatma, nem ve toparlama bakımıdır.

   Cilt altı dokularını oksijenlendirerek, aktif bileşenlerin istenilen noktalara taşınmasını sağlayan başlangıç maskesidir.

   Roller - Mezoterapi – Botoks – Dolgu öncesi uygulanarak işlem kalitesnin arttırılması sağlanır.

 • ERGEN CİLT BAKIMI

  Özellikle 11 yaş sonrasında hormonal etkilerin cilt yapısını değiştirmesiyle oluşan yağlanma, sivilce, siyah nokta, kuruluk ve kızarıklıklar için uygulanan cilt bakımı ile cilt temizlenir ve dezenfekte edilerek nemlendirilir.

ÜRÜNLERİMİZ
FAYDALI BİLGİLER
GÜNLÜK FAYDALI BİLGİLER
Tüm Faydalı Bilgiler