LAZER EPİLASYON

Buz Başlıklı Lazer Epilasyonla Tanıştınız Mı?

Ice Cold Diode Lazer – Buz Başlıklı Lazer, adından da anlaşılabileceği gibi duble soğutma sistemi ile cildi -10 C’ye kadar soğutan acısız bir epilasyon deneyimidir. Etkili bir epilasyon yöntemi olan Buz Lazer Epilasyon her cilt tipinde güvenle kullanılmaktadır. Uzun dalga boyu sayesinde derinde yerleşik kıl köklerine kolayca ulaşabilen Buz Lazer ile yanık ve endikasyon riski bulunmamaktadır ve bu özelliği sayesinde yaz aylarında dahi Buz Başlıklı Lazer Epilasyon Uygulaması güvenle yapılabilmektedir.

Kıl köklerinin tamamen yok edilmesi için kaç seans uygulama yapılması gerektiği kişiden kişiye değişmektedir. Kişinin cilt tonunu ve kıl rengi uygulamanın süresini ve başarısını doğrudan etkilemektedir. Tedavi süresi kişinin ten rengine, kıllarının rengine ve yoğunluğuna, uygulanan bölgeye göre değişmektedir.  Kişinin cilt tonuna ve kıllarının rengine, kalınlığına, yoğunluğuna göre seçilen farklı Lazer Epilasyon cihazları ile farklı seviyelerde dalga boyu, atım ve sıklık seçenekleri belirlenerek işlem gerçekleştirilmektedir.

Kapsamlı bir Lazer Epilasyon uygulaması 30 – 45 dakika içerisinde tamamlanmaktadır ve kişi işlem sonrasında günlük hayatına hiçbir sorun yaşamadan devam edebilmektedir. Uygulamanın kaç kere tekrar gerektireceği kişinin özelliklerine ve tedavinin kapsamına bağlı olarak değişmektedir ancak ortalama olarak belirli aralıklarla yapılacak  4 - 10 seanslık uygulama ile sonuca ulaşmak mümkündür.

Lazer Epilasyon cihazları uygulama sırasında soğutucu etki sağlayan destek sistemlerine sahiptir. Lazer cihazlarında geliştirilen son teknolojiye paralel olarak üretilen duble soğutmalı buz başlıklı lazer cihazları, işlem sırasında buz tutan başlığı ile acı ve ağrı olmaksızın konforlu bir uygulama yapılmasına imkan sağlamaktadır. Hem kadınlarda hem de erkeklerde etkin bir şekilde sonuç alınan buz başlıklı lazer epilasyon cihazı ile işlem süreleri kısadır. Buz başlık nedeniyle işlem sırasında herhangi bir etkinlik kaybı yaşanmamaktadır.

Gerçek anlamda konforlu, acısız, etkili Lazer Epilasyon deneyimi için lütfen bilgi alınız..

Merkezimizde BAYANLAR VE BAYLAR için uygulama yapılmaktadır.

 

ÜRÜNLERİMİZ
FAYDALI BİLGİLER
GÜNLÜK FAYDALI BİLGİLER
Tüm Faydalı Bilgiler